Młodzieżowa Rada Miasta Rybnika ogłasza Konkurs Aktywny Samorząd!
Młodzieżowa Rada Miasta Rybnika ogłasza konkurs „Aktywny Samorząd” szkół podstawowych!
Co to za konkurs?
Wszystkie Samorządy Uczniowskie publicznych szkół podstawowych lub niepublicznych o uprawnieniach szkoły publicznej działających na terenie Miasta Rybnika mają szansę na zdobycie aż 2000 zł, które może zostać wykorzystane na wsparcie i rozwój społeczności szkolnej!
Co trzeba zrobić, by się zgłosić?
W najbliższych dniach złóżcie deklarację gotowości do udziału w konkursie. Dokumentujcie wszystkie wasze działania tej kadencji i do 29 maja 2026 roku prześlijcie je do nas w formie sprawozdania!
Co można wygrać?
Pierwsze 3 miejsca będą miały szansę na wygraną puli nagród, która liczy 4500 zł! Będą to pieniądze, które to uczniowie waszej szkoły poprzez głosowanie zadecydują, jak zagospodarować!
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas III Kongresu Samorządów Uczniowskich.
Zachęcamy was do dołączenia!
| Wytworzył: | Młodzieżowa Rada Miasta Rybnika |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 21.11.2025 |
| Opublikował w BIP: | Bartosz Stec |
| Data opublikowania: | 21.11.2025 15:32 |
| Ostatnio zaktualizował: | Bartosz Stec |
| Data ostatniej aktualizacji: | 20.01.2026 14:32 |
| Liczba wyświetleń: | 332 |